Home PagePorady prawneSzkolenie- prawo rodzinne w przedszkolu i ochrona nauczyciela przed agresją i cyberprzemocą w przedszkolu.

Szkolenie- prawo rodzinne w przedszkolu i ochrona nauczyciela przed agresją i cyberprzemocą w przedszkolu.

AutorRadca Prawy Bartosz Kowalak- 2019-11-28

Mecenasi z Naszej Kancelarii przeprowadzili szkolenie dla nauczycieli wychowania przedszkolnego w dwóch placówkach przedszkolnych w Poznaniu i w Kiekrzu.

Szkolenie poświęcone było zagadnieniom związanym z reagowaniem na przemoc, czy działania naruszające godność i dobra osobiste nauczyciela przez rodziców wychowanków lub osoby trzecie, z szczególnym uwzględnieniem kwestii cyberprzemocy. W tym zakresie szkolenie prowadził Mecenas Bartosz Kowalak.

W drugiej części szkolenia Mecenas Joanna Jędrzejewska opowiadała o problemach związanych z przenoszeniem konfliktu rodzicielskiego toczącego się między rodzicami na przedszkole, poruszone zostały kwestie związane z kontaktami z dzieckiem i interpretacją orzeczeń sądów rodzinnych dotyczących dzieci.

 

Z kilkoma przykładowymi slajdami można zapoznać się tutaj: 

Zostaw swoją myśl na temat “Szkolenie- prawo rodzinne w przedszkolu i ochrona nauczyciela przed agresją i cyberprzemocą w przedszkolu.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oceń ten artykuł