Home PageNasi prawnicy od rozwodów

Nasi prawnicy od rozwodów

Po pierwsze działamy zespołowo, bo tworzymy zgrany i uzupełniający się zespół prawników rodzinnych. Uważamy, iż na tle innych Kancelarii adwokackich i radcowskich w Poznaniu i okolicach nas to wyróżnia. Nie jesteśmy jednoosobową kancelarią prawną, ani wielką korporacja obsługującą wielki biznes. Jesteśmy za to grupą adwokatów i radców prawnych zajmujących się sprawami rodzinnymi, w tym sprawami o rozwód. I przede wszystkim, którym to sprawom oddajemy się z pasją i zaangażowaniem.

Powierzając nam swoją sprawę, powierzasz prowadzenie sprawy o rozwód nie jednemu adwokatowi, czy jednemu radcy prawnemu, ale całemu zespołowi prawników od rozwodów. Gwarantujemy Ci w ten sposób, iż Twój problem prawny będzie poddany analizie kilku tęgich prawniczych głów, jak również, iż niezależnie od urlopu, kolizji rozpraw, czy innych czynników, na rozprawie, podczas negocjacji będzie z Tobą zawsze obecny profesjonalista.

Pamiętaj! Wybierając naszą Kancelarią od rozwodów w Poznaniu nigdy nie będziesz sam.

Kim są nasi prawnicy rozwodowi:

Mecenas Joanna Jędrzejewska

Po ukończeniu prawa na Uniwersytecie Szczecińskim odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radcowskiej w Poznaniu. W zawodzie prawnika pracuje już kilkanaście lat. Początkowo zajmowała się sprawami odszkodowawczymi by z czasem dojść do wniosku, iż to co ją najbardziej fascynuje w zawodzie prawnika, to kontakt z Klientem i rozwiązywanie jego problemów rodzinnych. Osoba empatyczna i aktywnie słuchająca swoich Klientów, przy tym odznaczająca się niepospolitą odwagą i dynamiką na sali sądowej. Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie prawa rodzinnego i psychologii rodziny. Uczestniczy w szkoleniach, kursach i konferencjach poświęconych prawu rodzinnemu, a przede wszystkim jest stałym bywalcem sądowych sal, gdzie broni interesów naszych Klientów.

mail: joanna.jedrzejewska@prawnikpoznanski.pl

Opinie w Google Maps

tel: 504 126 688

Mecenas Bartosz Kowalak

Absolwent poznańskiego Uniwersytetu, po ukończeniu którego odbył aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Od 2006 r. radca prawny. Po latach wykonywania zawodu radcy prawnego koncentruje swoje zainteresowania prawnicze na tym, co najbardziej lubi i czuje: prawie rodzinnym, spadkowym i odszkodowaniach. W pracy prawnika rodzinnego dba przede wszystkim o to, aby nasi Klienci zawsze byli na bieżąco informowani o przebiegu sprawy i czuli wsparcie Kancelarii. Potrafi zdecydowanie bronić interesów osób, które reprezentuje. Dba o to, by osoby korzystające z pomocy prawnej Kancelarii znały swoje prawa i możliwości, tak aby jak najlepiej wybrały zakreśloną strategię postępowania w toku sprawy o rozwód.

Jednocześnie hobbistycznie zgłębia tajniki psychologii szukając także pozaprawnych sposobów na zakończenie sprawy o rozwód z sukcesem dla Klienta Kancelarii.

mail: bartosz.kowalak@prawnikpoznanski.pl

Opinie: w Google Maps

na portalu Specprawnik

Mecenas Joanna Janiak

radca prawny, wielkopolanka  z Konina, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe jako prawnika koncentrują się na regulacjach prawa oświatowego, statusu prawnego nauczycieli, uczniów i placówek oświatowych, ale także prowadzi sprawy rodzinne, w tym postępowania rozwodowe.  Mecenas Joanna Janiak prowadzi Nasz Oddział w Wrześni: https://kancelariawrzesnia.pl/

Biegle włada j. niemieckim i j. angielskim.

Kontakt do prawnika: joanna.janiak@prawnikpoznanski.pl

Mecenas Anna Konrady

Adwokat, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie karnym, rodzinnym. Biegle włada j. angielskim Pani Mecenas Anna Konrady prowadzi biuro Kancelarii w Jarocinie. Dlatego też sprawy o rozwód prowadzi nie tylko przed Sądem Okręgowym w Poznaniu ale również przez Sądem Okręgowym w Kaliszu – właściwym dla rozwodów dla mieszkańców Jarocina, Pleszewa, Kalisz, Krotoszyna, czy Gostynia.

anna.konrady@prawnikpoznanski.pl